Spektakli madhështor që zhvillohet në “Fortuna Arena” para nisjes së sfidës

Futboll

Spektakli madhështor që zhvillohet në “Fortuna Arena” para nisjes së sfidës

Më: 7 qershor 2023 Në ora: 20:22
Pamje nga stadiumi

Spektakli madhështor që zhvillohet në “Fortuna Arena” para nisjes së sfidës!

Për të festuar vitin e dytë të UEFA Europa Conference League, në finalen Fiorentina-West Ham pritet të zhvillohet një ceremoni hapëse e pabesueshme në “Fortuna Arena” me një shfaqje të paharrueshme.

Përpara nisjes së finales do të ketë muzikë elektrizuese, ndërsa kasti i UEFA Conference League do të krijojë një performancë të jashtëzakonshme që çon në pritjen e ekipeve finalist.

Finalja mes Fiorentinës dhe West Ham nis në orën 21:00 dhe për publikun shqiptarë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat