City nuk ndalet, vjen edhe goli i dytë në “Etihad” nga Haaland

Futboll

City nuk ndalet, vjen edhe goli i dytë në “Etihad” nga Haaland

Më: 23 shtator 2023 Në ora: 16:21
Manchester city

Manchester city ka arritur të shënojë golin e avantazhit në përballjen e tyre ndaj Nottingham Forest.

Në minutën e 7’, Walker ka asistuar për Foden dhe djaloshi anglez nuk gabon përpara portës së kundërshtarit.

City nuk ndalet, vjen edhe goli i dytë në “Etihad” nga Haaland!

Manchester City ka shënuar edhe të dytin ndaj Nottingham.

Në minutën e 14’, Nunes ka asistuar për sulmuesin norvegjez, Erling Halaand dhe padyshim që “vikingu” nuk gabon përpara portës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat