Garë e fortë për titull në Mal të Zi, skuadra shqiptare do pikë të plota

Futboll

Garë e fortë për titull në Mal të Zi, skuadra shqiptare do pikë të plota

Nga: K.G. Më: 20 prill 2024 Në ora: 16:14
Pamje nga një ndeshje

Nesër do të vazhdojnë garat në Ligën e Parë malazeze të futbollit MeridianBet me ndeshjet e javës së 31-të.

Buduçnosti i Podgoricës ( i pari në renditje) dhe skuadra shqiptare Deçiqi i Tuzit ( i dyti), hyjnë të barabartë me pikë (54 pikë).

Buduçnosti udhëton në Berane kundër Jezeros dhe Deçiqi në Podgoricë e pret Mlladostin.

Java e 31-të

E diel

Rudari - Petrovaci (15.00)
Arsenali - Mornari (16.30)
Sutjeska MeridianBet - Jedinstvo-Franca (18.00)
Jezero - Buduçnosti (19.00)
Deçiç AdmiralBet - Mladosti Lob.bet (19.00)

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat