Hamza me familjen shkon për Bajram te familja e heroit Afrim Bunjaku

Kosova

Hamza me familjen shkon për Bajram te familja e heroit Afrim Bunjaku

Më: 10 prill 2024 Në ora: 16:54
Foto nga vizita

Bedri Hamza, kandidat i Partisë Demokratike të Kosovës për kryeministër dhe kryetari i Mitrovicës, së bashku me bashkëshorten dhe vajzën e tij ka shkuar te familja e heroit Afrim Bunjaku.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Hamza, i cili ka shtuar se vizitën e kanë bërë për të uruar festën e Bajramit.

“Bashkë me bashkëshorten dhe vajzën Doruntinën, ishim për të uruar festën e Fitër Bajramit tek familja e heroit më të ri të Kosovës, Afrim Bunjaku.

Faleminderit për mikpritjen e ngrohtë!”, ka thënë Hamza.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat