Emri i madh i sportit, në krevat me një grua! Ja si e kafshon 

Futboll

Emri i madh i sportit, në krevat me një grua! Ja si e kafshon 

Nga: K.G. Më: 17 janar 2021 Në ora: 18:08
Emri i madh i sportit, në krevat me një grua! Ja si e kafshon 

Lojtari legjendar i futbollit Didier Drogba njoftoi se ai është divorcuar nga gruaja e tij Lala Dialkita, të cilën e takoi në vitet 1990 në Paris dhe me të cilën u martua në vitin 2011.

Emri i madh i futbollit, vazhdimisht e fshehu gruan dhe jetën e tij familjare nga publiku dhe dihej pak për të. 

Drogba tani u detyrua të bënte një deklaratë në të cilën ai konfirmoi fundin e martesës për shkak të mashtrimit.

Gjegjësisht, u publikua një video në të cilën Drogba është shtrirë në shtrat me një vajzë të panjohur dhe shihet se si ajo e kafshon.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat