Demhasaj shpërthen, shënon gol 30 sekonda pasi futet në lojë

Futboll

Demhasaj shpërthen, shënon gol 30 sekonda pasi futet në lojë

Më: 16 shkurt 2021 Në ora: 21:16
Demhasaj shpërthen, shënon gol 30 sekonda pasi futet në lojë

Sulmuesi i Kosovës, Shkëlqim Demhasaj vazhdon formën e mirë te Grasshopperi.

24 vjeçari u inkuadrua në lojë në minutën e 62-të dhe pas vetëm 30 sekondash arriti të realizonte gol kundër Aaraut.

Në përgjithësi ky është goli i 7-të për Demhasajn në 17 ndeshje të zhvilluara në Ligën e Dytë të Zvicrës.

Ndryshe, Grasshoppersi fiton me rezultat 2:1 kundër Aarau.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat