Berisha po shkëlqen në Australi, shënon dy gola dhe dhuron një asist për Westernin

Futboll

Berisha po shkëlqen në Australi, shënon dy gola dhe dhuron një asist për Westernin

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 11:00
Besart Berisha

Është duke u zhvilluar takimi ndërmjet Melbourne Victory dhe Wester United, duel ky në kuadër të Ligës australiane.

Rezultati aktual i këtij takimi është në 2:3, ku dy gola për ekipin e Westernit i ka realizuar futbollisti, Besart Berisha.

Përveç golave, Berisha i ndihmoi skuadrës së tij edhe me një asist.

Ja detajet:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat