Bukuroshja pretendon se ka ofruar shërbime se'suale për tre lojtarët e Manchester United

Futboll

Bukuroshja pretendon se ka ofruar shërbime se'suale për tre lojtarët e Manchester United

Më: 8 prill 2021 Në ora: 19:35
Bukuroshja pretendon se ka ofruar shërbime se'suale për tre lojtarët e Manchester United

Shona River, një aktore e filmave pët të rritur, ka pretenduar se ajo ofroi shërbime për tre yje të Manchester United – duke pretenduar se njëri prej tyre mori 200 € prej saj për të paguar një picë.River foli në podcastin “How To Be A Pornstar”, në të cilin ajo gjithashtu pretendoi se disa futbollistë të Premier League nuk u pëlqen të paguajnë për seks dhe presin që shoqërueset të punojnë falas.

“Ata presin që ju të jeni me ta, sepse ata janë të famshëm, por ata nuk duan të takohen me ju në publik”.“Ata ju duan si një dashnore anësor në hije.

Vetëm për shkak se ata kanë shumë para, nuk do të thotë që ata duan të jenë bujarë.” përfundoi pornostarja hungareze Shona River.River pretendoi se një futbollist, i cili luan për United, mori 200 euro prej saj për të paguar një pica, pa e pyetur fare.

28-vjeçari tha se ajo ishte shoqëruar edhe me dy lojtarë të tjerë të United, por nuk e bëri të ditur identitetin e asnjërit nga të tre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat