Selektori i Kosovës thumbon Paçaradën: Ai nuk luan për Real Madridin, por për...

Futboll

Selektori i Kosovës thumbon Paçaradën: Ai nuk luan për Real Madridin, por për...

Më: 13 prill 2021 Në ora: 21:58
Selektori i Kosovës thumbon Paçaradën: Ai nuk luan për Real Madridin, por për...

Selektori i Kosovës thumbon Paçaradën: Ai nuk luan për Real Madridin.

Futbollisti Leart Paçarada s’do ta veshë më fanellën e Kosovës, jo derisa Bernard Challandes të jetë në krye të Kombëtares.

Lidhur me këtë, për largimin e tij nga Kosova, ka folur për emisionin Rubikon Bernard Challandes.

“Ai nuk luan për Real Madridin, por për St. Paul dhe kundër Wurzburger, një ekip që nga sezoni i ardhshëm do të luajë në kategorinë e tretë”, u shpreh Challandes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat