Reali shenjëstron mbrojtësin që po shkëlqen me Italinë!  

Futboll

Reali shenjëstron mbrojtësin që po shkëlqen me Italinë!  

Më: 18 qershor 2021 Në ora: 13:00
Reali shenjëstron mbrojtësin që po shkëlqen me Italinë!  

Reali shenjëstron mbrojtësin që po shkëlqen me Italinë!  

Leonardo Spinazzola, mbrojtësi i majtë i Romës, po shkëlqen  në EURO 2020 me kombëtaren e Italisë.

Kjo ka bërë që klubet të mëdha të hedhin sytë nga anësori italian dhe së fundmi AS shkruan se Real Madrid e ka vënë në shënjestër.

Shkëmbimi me Borja Mayoral duket i vështirë, ndaj Roma pret një ofertë nëse Reali e do mbrojtësin e krahut të majtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat