Ramadani ironizon: ”Për bakllava e shërbet janë të mirë”

Futboll

Ramadani ironizon: ”Për bakllava e shërbet janë të mirë”

Më: 22 qershor 2021 Në ora: 00:24
Miran Ramadani

Komediani Miran Ramadani, ka komentuar ndeshjen në kudër të Evropianit 2020, mes Turqisë dhe Zvicrës, zhvilluar një ditë më parë.

Derisa ka ironizuar me kombëtaren turke, ai thotë se për futboll ”iu kemi dhënë shkollë”, referuar performancës së kosovarit Xherdan Shaqiri i cili shënoi gol për kombëtaren zvicerane.

Thuajse i apasionuar pas ushqimit, ai përmend se turqit, ”për bakllava e shërbethane, e kësi sene, janë të mirë.

Për futboll po të kallxoj drejt, ju kemi dhënë shkollë. Doner e shish kebap ee…”, shton tutje ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat