Gazetarja dhe modelja ka shpërthyer me foto të nxehta

Futboll

Gazetarja dhe modelja ka shpërthyer me foto të nxehta

Më: 16 shtator 2021 Në ora: 23:21
Gazetarja dhe modelja ka shpërthyer me foto të nxehta

Gazetarja seksi që mbështet kuqezinjtë!

Milani e ka nisur sezonin 2021-2022 të Serisë A në mënyrën më të mirë të mundshme, duke koleksionuar 3 fitore në po kaq ndeshje të zhvilluara.

Starti i shkëlqyer i kuqezinjve duket se ia ka ngrohur zemrën tifozes Elisa Shefler.

Image

Gazetarja dhe modelja seksi italiane ka shpërthyer në rrjetet sociale, teksa vijon të postojë foto “të nxehta".

Image

Kjo gazetare ka simpati të madhe për 7 herë kampionin e Evropës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat