Elshani: Një pakujdesi në mbrojtje ndodhi dhe pësuam gol

Futboll

Elshani: Një pakujdesi në mbrojtje ndodhi dhe pësuam gol

Më: 18 shtator 2021 Në ora: 18:22
Elshani: Një pakujdesi në mbrojtje ndodhi dhe pësuam gol

Kryetrajneri i Feronikelit, Faruk Elshani është prononcuar pas ndeshjes.

Elshani ka thënë se goli erdhi nga pakujdesia në mbrojtje.

“Një pakujdesi në mbrojtje ndodhi dhe pësuam gol, u munduam në vazhdim me disa ndryshime por që nuk arrijtëm të barazojmë.

Do të shikojmë dhe analizojmë ndeshjen e me pas edhe se ku do të ndërhyjmë për ndeshjen e radhës”, tha Elshani.

Feronikeli në xhiron e radhës takohet me Prishtinën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat