Coutinho flet pas fitores ndaj Valencias: Një periudhë e vështirë na pret

Futboll

Coutinho flet pas fitores ndaj Valencias: Një periudhë e vështirë na pret

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 23:51
Philippe Coutinho

Mesfushori i Barcelonës, Philippe Coutinho ka folur pas fitores ndaj Valencias.

Katalunasit triumfuan ndaj Valencia me rezultat 3 – 1, ku golin e fundit e shënoi braziliani.

Pas ndeshjes, Coutinho tha se ka dëshirën më të madhe për të pasur sukses.

“Një periudhë e vështirë na pret. Kam dëshirën e njëjtë, edhe më shumë tani pasi kalova gjithçka. Ishte shumë vështirë për mua”.

Ndërkohë, për Coutinhon ishte goli i parë që nga viti 2020.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat