Edhe Sky Sport tregon se kush do të jetë fituesi i “Topit të Artë”

Futboll

Edhe Sky Sport tregon se kush do të jetë fituesi i “Topit të Artë”

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 21:38
Edhe Sky Sport tregon se kush do të jetë fituesi i “Topit të Artë”

Edhe Sky Sport tregon se kush do të jetë fituesi i “Topit të Artë”!

Lionel Messi do të shpallet të hënën e ardhshme si fituesi i Topit të Artë.

Këtë e ka siguruar edhe gazetari i mirënjohur i Sky Sport, Matteo Moretto.

Kujtojmë që Messi e fitoi Kupën e Amerikës me Argjentinën dhe ky vlerësohet si një nga arsyet se pse ai do ta marrë këtë çmim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat