Rashica me Norwich-in, pas dy fitoreve ndalen në barazim 

Futboll

Rashica me Norwich-in, pas dy fitoreve ndalen në barazim 

Nga: K.G. Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 17:52
Rashica me Norwich-in, pas dy fitoreve ndalen në barazim 

Futbollisti Milot Rashica u paraqit nga minuta e parë për Norwich-in, por kësaj radhe nuk ai dolën të triumfojnë.

Pas dy fitoreve radhazi, sot u ndalën në barazim me rezultat 0:0 me Wolves-in, në takimin e javës së 13-të. 

Rashica as pas javës së 13-të nuk po e gjen golin e tij të parë, diçka nuk po i shkon. 

Rashica u zëvendësua në minutën e 82-të.

Norwich është në pozitën e 19-të me 9 pikë e Wolves në të gjashtin me 20 sosh.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat