Këta janë futbollistët e renditur në pozitat 21-25 në garë për Topin e Artë

Futboll

Këta janë futbollistët e renditur në pozitat 21-25 në garë për Topin e Artë

Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 17:41
Foto ilustrim

France Football po vazhdon me publikimin e renditjes së lojtarëve në garë për Topin e Artë.

Ceremonia do të mbahet sonte nga ora 20:30, ndërsa tani veçse kanë filluar me publikimin e listës nga fundi

Bruno Fernandes dhe Lautaro Martinez ndajnë vendin e 21-të.

Ndërsa, Harry Kane i 23-ti, Pedri i 24-ti dhe Phil Foden i 25-ti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat