“Niko Dovana” investimi i radhës i FSHF-së!

Futboll

“Niko Dovana” investimi i radhës i FSHF-së!

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 12:09
“Niko Dovana” investimi i radhës i FSHF-së!

“Niko Dovana” investimi i radhës i FSHF-së!

Vazhdojnë me ritëm intensiv punimet në fushën e stadiumit “Niko Dovana” të Durrësit, një investim i Federatës Shqiptare të Futbollit.

Ka mbaruar rinovimi i gjithë dranazhimit të fushës, është rinovuar sistemi i vaditjes,  teksa janë finalizuar shtresat e bazamentit dhe pritet shtrimi i tapetit të barit natyral brenda një jave.

Tjetër investim i rëndësishëm për infrastrukturën e futbollit shqiptar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat