Shkëmbi: Edhe ne edhe Partizani nuk e çonim ndërmend që sot të  kualifikoheshim

Futboll

Shkëmbi: Edhe ne edhe Partizani nuk e çonim ndërmend që sot të  kualifikoheshim

Më: 27 janar 2022 Në ora: 19:04
Shkëmbi: Edhe ne edhe Partizani nuk e çonim ndërmend që sot të  kualifikoheshim

Shkëmbi: Me 1 ndeshje do ishte OK, e kemi shumë të nevojshëm një afrim…

Trajneri i Dinamos, Bledi Shkëmbi, foli pas barazimit ndaj Partizanit në aktin e parë të Kupës së Shqipërisë.

Në prononcimin për emision “Gol pas Goli”, tekniku korçar ndër të tjera u shpreh:

"Në pak ditë është ndeshja e tretë që luajmë. Kjo u pa dhe në fushë, gjendja fizike e jona ra, u ndje lodhja. Nuk u duk ndeshje e kotë.

Edhe ne edhe Partizani nuk e çonim ndërmend që sot të  kualifikoheshim.

Llogaritë ishin bërë për 2 ndeshje. E quaj provë pozitive, duke pasur parasysh problemet që kemi dhe lojtarët e sëmurë dhe të dëmtuar", tha Shkëmbi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat