LK/Ndeshja më interesante ajo mes Atletico Madrid dhe Manchester United

Futboll

LK/Ndeshja më interesante ajo mes Atletico Madrid dhe Manchester United

Më: 23 shkurt 2022 Në ora: 09:50
Foto ilustrim

Liga e Kampionëve vazhdon sot me dy ndeshje tejet interesante, të vlefshme këto për takimet e para të fazës së eliminatoreve të kësaj gare.

Të dy ndeshjet e programit të sotëm do të fillojnë nga ora 21:00, ku ajo më interesante do të zhvillohet në stadiumin “Wanda Metropolitano” mes Atletico Madridit dhe Manchester United.

Ndërkaq, krahas kësaj përballje do të zhvillohet edhe ndeshja tjetër mes skuadrës porugeze Benfica dhe gjigandit holandez Ajax.

Programin e plotë të ndeshjeve të sotme në Ligën e Kampionëve e gjeni më poshtë.

21:00 Atletico Madrid – Manchester United (Stadiumi Wanda Metropolitano)

21:00 Benfica – Ajax (Stadiumi da Luz)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat