Ibra tregon marrëdhënien me femrat: Filluan të shihnin të gjatë...

Futboll

Ibra tregon marrëdhënien me femrat: Filluan të shihnin të gjatë...

Më: 27 mars 2022 Në ora: 13:46
Ibra tregon marrëdhënien me femrat: Filluan të shihnin të gjatë...

Zlatan Ibrahimoviç është pa dyshim njeriu që ka shënuar 20 vitet e fundit në botën e futbollit. Gjithçka që bëri brenda dhe jashtë fushës nuk mund të futet në një libër, megjithëse është përpjekur për ta arritur.

Si fëmijë nga një familje e varfër, nuk kishte shumë sukses me vajzat në fillim të karrierës së tij dhe një nga arsyet ishte hunda e tij, e cila është pak më e lartë se mesatarja. Zlatan foli për mënyrën sesi vajzat e refuzonin për shkak të hundës derisa ai u bë i njohur.

“Vajzat në shkollë e urrenin hundën time të bukur dhe të gjatë.

Më refuzuan sado që u përpoqa t’u bëja përshtypje. Por kur filluan të shihnin hundën time të bukur dhe të gjatë në klube të mëdha dhe në TV, ato thanë se isha i lezetshëm.

Kjo është arsyeja pse Zlatan filloi të fitonte shumë para”, ka theksuar Ibra i famshëm.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat