Kampionët e Bundesligës duan të nënshkruajnë me një sulmues të ri

Futboll

Kampionët e Bundesligës duan të nënshkruajnë me një sulmues të ri

Më: 15 maj 2022 Në ora: 11:41
Kampionët e Bundesligës duan të nënshkruajnë me një sulmues të ri

Bayern Munich ka shtuar yllin e Barcelonës, Ousmane Dembele në listën e objektivave të transferimeve të verës, raporton Sky Sports.

Sulmuesit i skadon kontrata muajin e ardhshëm, edhe pse ai ende mund të nënshkruajë një vazhdim të saj, duke bërë të qëndrojë në Camp Nou pas një përfundimi të suksesshëm të sezonit.

Tashmë është e qartë se bavarezët nuk po mund ta ndalojnë për të qëndruar ende Robert Lewandowskin.  

Kampionët e Bundesligës duan të nënshkruajnë me një sulmues të ri - dikë që mund të bëjë diferencën në sulm. Raportimet e mëhershme kanë theksuar se gjermanët kanë në objektiv edhe Sadio Mane të Liverpoolit..

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat