Thirrje për mobilizim nga “Xhebrailat”, para festës së madhe në Therandë

Futboll

Thirrje për mobilizim nga “Xhebrailat”, para festës së madhe në Therandë

Më: 20 maj 2022 Në ora: 11:46
Thirrje për mobilizim nga “Xhebrailat”, para festës së madhe në Therandë

Ballkani javë më parë ka siguruar titullin e kampionit në Superligën e Kosovës, për edicionin 2021/22. 

Ndeshjen e fundit të kampionatit, suharekasit e zhvillojnë në shtëpi ndaj Gjilanit.

Pas ndeshjes, do të bëhet dorëzimi i Trofeut të BKT Superligës 21/22 për portokallinjtë.

FC Ballkani organizon festë të madhe, ku publikisht ka ftuar të gjithë qytetarët e Suharekës të jenë prezent në këtë festë.

“Xhebrailat” padyshim se do të dhurojnë spektakël, teksa sot kanë organizuar një mbledhje, në të cilën do të mobilizohen për festë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat