Shqiptari - kapiten i Maqedonisë së Veriut 

Futboll

Shqiptari - kapiten i Maqedonisë së Veriut 

Nga: K. Goca Më: 26 maj 2022 Në ora: 13:50
Shqiptari - kapiten i Maqedonisë së Veriut 

Futbollisti shqiptar, Enis Bardhi, është kapiten i ri i Maqedonisë së Veriut.

Selektori i Maqedonisë së Veriut, Blagoja Milevski, tha: “Bardhi, kapiten pas Ristovskit”.

“Fillimisht duhet thënë se nuk mund të llogaritet në Stefan Ristovski, Enis Bardhi do të jetë kapiten i përzgjedhjes sonë në ndeshjet e ardhshme të kombëtares sonë”, tha MIlevski.

Maqedonia e Veriut përgatitet për ndeshjet e Ligës së Kombeve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat