Ngjan edhe kjo, lojtari në krevat me një grua tjetër para dasmës

Futboll

Ngjan edhe kjo, lojtari në krevat me një grua tjetër para dasmës

Më: 27 maj 2022 Në ora: 15:23
Ngjan edhe kjo, lojtari në krevat me një grua tjetër para dasmës

Emri i Andy Carroll është shumë i njohur në futbollin anglez, por pothuajse gjithmonë për arsyet e gabuara.

Sulmuesi uellsian, aktualisht te West Bromwich, në të kaluarën ka qenë futbollisti më i shtrenjtë në botë britanik më i shtrenjtë në botë (Liverpool-i ka paguar 41 milionë euro në 2011-ën për ta marrë nga Newcastle).

Një etiketë që nuk i ka shërbyer për shumë, duke parë se eksperienca në Anfield ka qenë shumë e keqe dhe se emri i tij është sinonim me dështim nga ato anë kur flitet për merkaton.

Image

Mes eksperiencave të tjera të paharrueshme që e kanë vënë në qendër të vëmendjes, është hera kur Carroll është prezantuar në martesën e motrës së tij me tutën e West Ham-it.

Tani ka ardhur radha e tij për t’u martuar, por martesa është në rrezik. Gjithçka për shkak të festës së beqarisë që po i hap shumë probleme lojtarit.

Siç ka bërë të ditur The Sun, si Carroll ashtu edhe gruaja e tij e ardhshme kanë organizuar festat klasike para martesës me miqtë e tyre.

Megjithatë, ajo e organizuar nga sulmuesi në Dubai po bën xhiron e rrjeteve sociale sepse në aplikacionin Snapchat janë publikuar disa fotografi të Carrolll në një krevat bashkë me menaxheren e një lokali që nuk ishte gruaja e ardhshme, ylli i realitiy show Billi Mucklow.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat