Futbollisti i Premier League me plis e flamur kombëtar, motra e tij martohet në Kosovë!

Futboll

Futbollisti i Premier League me plis e flamur kombëtar, motra e tij martohet në Kosovë!

Më: 18 qershor 2022 Në ora: 00:32
Futbollisti i Premier League me plis e flamur kombëtar, motra e tij martohet në Kosovë!

Futbollisti i Premier League me plis e flamur kombëtar, motra e tij martohet në Kosovë!

Futbollisti i Norwich, Teemu Pukki momentalisht gjendet në Kosovë, por për arsye familjare.

Motra e tij është martuar me një të Kosovës.

Image

Ndërkohë, ylli i Norwich, Pukki është në Kosovë dhe po merr pjesë në dasmën që po mbahet në Kosovë.

Ai në foto shihet duke kërcyer me plis në kokë dhe me flamur kombëtar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat