Truproja i tij u aksidentua me pronën e një qytetari, Ronaldo habit

Futboll

Truproja i tij u aksidentua me pronën e një qytetari, Ronaldo habit

Më: 23 qershor 2022 Në ora: 15:03
Truproja i tij u aksidentua me pronën e një qytetari, Ronaldo habit

Cristiano Ronaldo thuhet se ka ofruar të paguajë për dëmet e shkaktuara kur një nga truprojat e tij u përplas me një pronë në Mallorca.

Duke ecur Bugatti Veyron e tij, i cili ka më shumë se 1000 kuaj fuqi, një nga truprojat e yllit portugez u përfshi në një aksident në Sa Coma.

Tani, “The Sun” po raporton se sulmuesi i Manchester United ka ofruar të mbulojë shpenzimet. Ata kanë raportuar se pronari i pronës ka bërë një vizitë në shtëpinë e vetë Cristianos dhe futbollisti i është ofruar të paguajë dëmin e shkaktuar.

Gjithashtu mendohet se vetë Cristiano ka qenë dëshmitar i aksidentit. Sipas “Ultima Hora”, përplasja ka ndodhur rreth orës 11:00 në Calle Alzina, pranë spitalit Joan March.

Burime policore dhe dëshmitarë kanë thënë se shoferi ka humbur kontrollin e makinës dhe e ka dërguar atë duke u përplasur në një pronë në Sa Coma.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat