Tuchel do të ketë në dispozicion për afatin kalimtar 200 milionë funte

Futboll

Tuchel do të ketë në dispozicion për afatin kalimtar 200 milionë funte

Më: 24 qershor 2022 Në ora: 18:13
Tuchel do të ketë në dispozicion për të kryer afatin kalimtar 200 milionë funte

Chelsea me 6 nënshkrime këtë merkato, pronari i ri “hap thesin”!

Sipas “Telegraph”, Chelsea i ri i Todd Boehly do të kryej 6 transferime këtë merkato verore.

Thomas Tuchel do të ketë në dispozicion për të kryer afatin kalimtar 200 milionë funte të cilat dolën nga xhepat e pronarit të ri, Todd.

Pas lamtumirës së Rudiger, mbrojtja do të përforcohet, si dhe mesfushës do t’i jepet më shumë thellësi ndërsa në sulm, pavarësisht largimit të Romelu Lukakut tek Interi, një sulmues i ri nuk është prioritet, edhe nëse mundësitë e seancës do të vlerësohen..

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat