Genc Sermaxhaj: Roli i gazetës “Bota sot” vazhdon të jetë i fuqishëm

Futboll

Genc Sermaxhaj: Roli i gazetës “Bota sot” vazhdon të jetë i fuqishëm

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 15:54
Genc Sermaxhaj

Analisti i futbollit, Genc Sermaxhaj, shprehet se gazeta “Bota sot” vit pas viti vazhdon të jetë një dritare e fuqishme për sportistët e Kosovës. 

Sermaxhaj uron me përzemërsi 27 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”, duke thënë se është gazetë me lajme të shpejta dhe korrekte.   

“Vit pas viti, gazeta ’Bota sot’ vazhdon të jetë informimi më i shpejt e më korrekt për lexuesit e saj. 

Roli i saj në sport vazhdon të jetë i fuqishëm duke mbështetur e promovuar sportistët e vendit tonë por edhe më gjerë. 

Përveç saj asnjëherë nuk harron edhe brezat e shkuara të cilët kontribuan në sportin tonë, duke i përkujtuar vazhdimisht për sukseset e tyre edhe në kohët më të vështira. 

‘Bota sot’ do të mbetet gjatë në mendjet e shumë sportistëve. 

Urojmë e shpresojmë në suksese të mëtejme të gazetës ‘Bota sot’, uron Sermaxhaj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat