Sheremet Isufi: Urime 27 vjetori i gazetës “Bota sot”, gazetë shumë e vlerësuar 

Futboll

Sheremet Isufi: Urime 27 vjetori i gazetës “Bota sot”, gazetë shumë e vlerësuar 

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 19:27
Sheremet Isufi

Ish futbollisti i mirënjohur, Sheremet Isufi, aktualisht trajner, uron 27 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”. 

Ish sulmuesi më i mirë që ka pasur Kosova në 22 vitet e fundit, tha se “Bota sot” i kushton rëndësi të gjithave gjeneratave, duke mos harruar as gjeneratën e sakrificës.   

“Urime 27 vjetori i gazetës “Bota sot” dhe shumë e vlerësuar për informimin e sportit kosovar në veçanti futbollit. 

Respekt për gazetarin Kemajl Goca. 

Uroj edhe shumë vite të suksesshme”, uron Isufi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat