Labinot Demolli: Urime 27 vjetori gazeta “Bota sot”, gjithmonë reale  

Futboll

Labinot Demolli: Urime 27 vjetori gazeta “Bota sot”, gjithmonë reale  

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 22:25
Labinot Demolli

Ish futbollisti i Prishtinës, Labinot Demolli, thotë se është rritur me frymën e gazetës kombëtare “Bota sot”.

Demolli e përgëzon dhe uron 27 vjetorin e gazetës “Bota sot”.

“Jemi rritur me “Botën sot”. Gazetë që ka pasqyruar gjithmonë në mënyrë reale ngjarjet sporteve.

Uroj 27 vjetorin e gazetës “Bota sot””, uron Demolli.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat