Ergin Ajdinoviq: Urime 27 vjetori i gazetës “Bota sot”, gazeta më e mirë 

Futboll

Ergin Ajdinoviq: Urime 27 vjetori i gazetës “Bota sot”, gazeta më e mirë 

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 12:06
Ergin Ajdinoviq: Urime 27 vjetori i gazetës “Bota sot”, gazeta më e mirë 

Ish futbollisti i mirënjohur Ergin Ajdinoviq, uron 27 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”, duke vlerësuar lart kontributin e saj në çdo aspekt.

Ajdinoviq, aktualisht është trajner në Suedi, tha se “Bota sot”, i përfshin të gjitha sportet dhe në gjithë botën.

“Urime 27 vjetori i gazetës “Bota sot”, gazeta më e mirë. 

Gazetë që shtjellon tema të ndryshme dhe shkruan për të gjithë sportistët, po ashtu edhe në Suedi. Urime e me shumë suksese”, - uron Ajdinoviq.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat