Driton Rrahmani: Urime gazeta “Bota sot”, krah i fuqishëm i sportit

Futboll

Driton Rrahmani: Urime gazeta “Bota sot”, krah i fuqishëm i sportit

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 13:11
Driton Rrahmani

Ish futbollisti i mirënjohur, Driton Rrahmani, uron 27 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”.

Rrahmani thotë se “Bota sot” edhe në periudha më të vështira edhe tani, gjithmonë ka qenë zë i fuqishëm i sportit. 

“Urime gazeta “Bota sot”. Gazetë që gjithmonë është krah i fuqishëm i sportit. Urime e suksese edhe me tutje.

Urime Kemajl Goca dhe “Bota sot”, të pazëvendësueshëm në informimin e sportit",-  uron legjenda llapjane Rrahmani.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat