Interesim i madh i tifozëve të Gjilanit për ndeshjen e Conference League

Futboll

Interesim i madh i tifozëve të Gjilanit për ndeshjen e Conference League

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 18:50
Interesim i madh i tifozëve të Gjilanit për ndeshjen e Conference League

Interesim i madh i tifozëve të Gjilanit për ndeshjen e Conference League – shiten pothuajse të gjitha biletat!

Të enjtën, në “Fadil Vokrri” do të zhvillohet ndeshja e Conference League mes skuadrës së Gjilanit dhe ekipit letonez, Liepaja.

Derisa sot ka filluar edhe shitja e biletave për këtë takim, nga ajo që dihet deri tani është se interesimi për ta parë nga afër ndeshjen është shumë i madh.

Nga fotografitë që ka siguruar Insajderi shihen numër i madh i biletave tashmë të shitura. Madje, as çmimet që u konsideruan të larta nuk po i ndalin tifozët.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat