Bellanova: Po bëj realitet një ëndërr që kam pasur në fëmijëri

Futboll

Bellanova: Po bëj realitet një ëndërr që kam pasur në fëmijëri

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 13:25
Bellanova: Po bëj realitet një ëndërr që kam pasur në fëmijëri

Interi ditën e sotme bëri zyrtare afrimin e radhës, teksa Raoul Bellanova tashmë është një zikaltër.

Lojtari vjen në formë huazimi  me të drejtë blerje të kartonit në fund të zezonit nga skuadra e Cagliarit.

Menjëherë pas zyrtarizimit, Bellanova ka thënë edhe fjalët e para si një zikaltër, teksa është shprehur se është shumë i lumtur që vesh ngjyrat e Interit dhe se mezi pret të fillojë.

"Çfarë emocionesh po ndjeni tani? Është e vështirë t’i përshkruaj.

Unë po bëj realitet një ëndërr që kam pasur në fëmijëri, që është të luaj për ekipin tim të preferuar. Shpresoj të jem në gjendje të shlyej besimin që më është dhënë", thotë Bellanova.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat