Trepça ‘89 - Prishtina, ky është rezultati përfundimtar

Futboll

Trepça ‘89 - Prishtina, ky është rezultati përfundimtar

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 19:37
Trepça ‘89 - Prishtina

Skuadrat e Superligës po vazhdojnë përgatitjet para edicionit të ri 2022/23. 

Sot është zhvilluar ndeshje miqësore ndërmjet Trepçës ‘89 dhe Prishtinës.

Dueli i zhvilluar në stadiumin “Riza Lushta” në Mitrovicë ka përfunduar me rezultat tē barabartë 1-1.

Golin e vetëm për Prishtinën e realizoi transferimi i ri, Kreshnik Uka.

Në anën tjetër për ’89-shin shënoi Rilind Namani.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat