Asllani: Unë jam Inter!

Futboll

Asllani: Unë jam Inter!

Më: 7 korrik 2022 Në ora: 12:05
Kristjan Asllani

Kristjan Asllani po përjeton një ëndërr të vërtetë.

Deri dje ishte një i panjohur, sot është një lojtar i Interit dhe futbollist i kombëtares shqiptare.

Ai firmosi kontratën e ëndrrave të tij me klubin zikaltër, mori mbi shpinë numrin e Ivan Perishiq dhe një pagë të shumëfishuar nga ajo që merrte tek Empoli.

Tifozët zikaltër kanë besim tek Asllani, edhe pse një lojtar i ri dhe pa eksperiencë, ai konsiderohet vërtet si e ardhmja e mesfushës,

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat