Trent vendosi të takojë një vajzë në rrjetet sociale

Futboll

Trent vendosi të takojë një vajzë në rrjetet sociale

Më: 19 gusht 2022 Në ora: 16:54
Trent vendosi të takojë një vajzë në rrjetet sociale

Një histori e mahnitshme që duhet të bëhet meme.

Para ndeshjes me Crystal Palace, mbrojtësi i Liverpool, Trent Alexander-Arnold, meqë ra fjala, një 23-vjeçar i lirë në kulmin e jetës së tij, dhe përveç kësaj, një futbollist milioner që tashmë ka fituar të gjithë titujt e mundshëm të klubit, u pengua në rrjetet sociale në një vajzë të bukur nga Londra.

Trent dërgoi një emoji përshëndetjeje dhe historia filloi. Në vend të reciprocitetit, mbrojtësi mori publicitet,  vajza mori një pamje të korrespondencës me futbollistin.

Doli që vajza ka një të dashur, një tifoz i futbollit.

Për më tepër, djali është një bloger milioner në Twitter, dhe ai e shfrytëzoi situatën në një mënyrë shumë origjinale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat