Josa, futbollisti i Vllaznisë lë pas dëmtimin dhe rikthehet të stërvitet

Futboll

Josa, futbollisti i Vllaznisë lë pas dëmtimin dhe rikthehet të stërvitet

Më: 23 shtator 2022 Në ora: 11:42
Josa

Vllaznia vijon përgatitjet për takimet e radhës ndaj Flamurtarit dhe Teutës.

Grupi është i plotë përveç dy dëmtimeve të deklaruara, Latifi dhe Boshnjaku. I vetmi nga të dëmtuarit që pritet të kthehet deri në ndeshjen ndaj Teutës është Darko Bulatoviç.

Mbrojtësi edhe dje është stërvitur diferencuar nga ekipi me vrapim rreth fushës.

Ndërsa nga ana e vet ekipi ka zhvilluar disa ushtrime dhe sprinte të shumta.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat