Lazio me lehtësi mundi Spezia-n, Hysaj 26 minuta

Futboll

Lazio me lehtësi mundi Spezia-n, Hysaj 26 minuta

Nga: K.G. Më: 2 tetor 2022 Në ora: 14:19
Lazio me lehtësi mundi Spezia-n, Hysaj 26 minuta

Skuadra e Lazios ka shënuar fitore të thellë me rezultat 4:0 ndaj Spezia-s. 

Golat i realizuan Zaccagni (12'), Romagnoli (24') e Milinkoviq - Saviq (62' e 90+1).

Futbollisti Elseid Hysaj futet në lojë në minutën e 64-të dhe i gëzohet fitores me Lazio-n.

Hysaj asistoi në golin e fundit.

Immobile i Lazio-s, humbi penalltinë në minutën e 3-të.

Lazio është në vend të tretë me 17 pikë, tre me pak se lideri Napoli dhe Spezia është e 12-ta me 8.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat