Zi në familjen e trajnerit të njohur, humb jetën vajza pas një sëmundjeje të rëndë

Futboll

Zi në familjen e trajnerit të njohur, humb jetën vajza pas një sëmundjeje të rëndë

Më: 25 nëntor 2022 Në ora: 11:03
Oscar Garsia

Zi në familjen e trajnerit të njohur, humb jetën vajza pas një sëmundjeje të rëndë!

Zi në familjen e trajnerit spanjoll Oscar Garsia. Ky i fundit ka humbur vajzën në moshë fare të re, pas një sëmundjeje të rëndë.

Trajneri 49-vjeçar, i cili në tetor u shkarkua nga Reims, prej kohësh bënte udhëtime mes Francës e Barcelonës, për t’i qëndruar pranë vajzës së sëmurë, e cila nuk ia doli të fitojë betejën me sëmundjen.

Klubi i Reims ishte i pari që dha lajmin, duke shprehur edhe ngushëllimet për trajnerin 49-vjeçarin, i cili në të shkuarën ka drejtuar edhe skuadra si Olympiacos e Celta Vigo.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat