Vajza kroate provokon me veshje, ka porosinë për lojtarët e Kroacisë

Futboll

Vajza kroate provokon me veshje, ka porosinë për lojtarët e Kroacisë

Nga: K.G. Më: 27 nëntor 2022 Në ora: 13:34
Nives

Sot me fillim nga ora 17:00, futbollistët kroatë do të luajnë një ndeshje të rëndësishme kundër Kanadasë në luftën për një vend në të tetën e finales në Kampionatin Botëror. 

Kroacia fitoi vetëm një pikë ndaj Marokut dhe tani duan të përmirësojnë këtë gabim, ndërsa para ndeshjes i ka uruar sukses ylli i famshëm kroat Nives Celzijus.

Nives kontroverse vendosi të motivojë edhe më shumë futbollistët me foto nudo para përplasjes me kanadezët.

Image

Nives ka pozuar me rroba banje në miniaturë në ngjyrat e kombëtares kroate, me një celular mes gjoksit.

Nieves e modeloi veten sipas paraguajanes së famshme Larissa Riquelme, e cila gjithmonë e mbante telefonin e saj mes gjoksit në Kupën e Botës në Afrikën e Jugut.

"A sjell telefoni ende lumturi," pyetet Nives.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat