Bukuri, flamuri shqiptar në ndeshjen Brazil - Zvicër, serbët pyesin...  

Futboll

Bukuri, flamuri shqiptar në ndeshjen Brazil - Zvicër, serbët pyesin...  

Nga: K. Goca Më: 28 nëntor 2022 Në ora: 19:31
Bukuri, flamuri shqiptar në ndeshjen Brazil - Zvicër, serbët pyesin...  

Brazili ka siguruar kalimin në të tetën e finales së Kampionatit Botëror në futboll.

“Kariokët” siguruan vendin e parë me 6 pikë pas fitores 1:0 ndaj Zvicrës.

Pamfleti serb “Kurir” e shqetëson flamuri shqiptar që ishte i pranishëm në ndeshjen Brazil – Zvicër. 

“Një tjetër provokim i shqiptarëve në ndeshjen Brazil – Zvicër.

Në tribunat para ndeshjes Zvicër – Brazil ka dalë flamuri shqiptar ku duket qartë se nuk ka vend, pasi Shqipëria nuk është pjesëmarrëse në Botërorin e Katarit”, shkarravit pamflet serb.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat