Xhevat Kurti: Lamtumirë majtaku më i mirë i të gjitha kohërave 

Futboll

Xhevat Kurti: Lamtumirë majtaku më i mirë i të gjitha kohërave 

Nga: K. G. Më: 19 mars 2023 Në ora: 21:12
Sadik Rrahmani

Ikja e parakohshme e ish futbollistit të mirënjohur, Sadik Rrahmani, ka shokuar gjithë komunitetin e futbollit dhe me gjerë.

Ish futbollisti i mirënjohur, Xhevat Kurti, thotë se Kosova ka humbur një sportist të madh.

“Lamtumirë majtaku më i mirë i të gjitha kohërave.

Eleganca juaj në fushën e gjelbër ishte jashtëzakonshme dhe e pa konkurrencë.

Pusho ne paqe miku im Sadik Rrahmani, shokë, kolegë, njeri i dashur për të gjithë, ishe super futbollist po edhe super shokë për të gjitha gjeneratat dhe jo veç!

Ngushëllime familjes Rrahmani si dhe të gjithë sportistëve”, ka shkruar Kurti në profilin e tij në facebook.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat