Kryetrajneri Ramadani debuton me fitore në pankinën e Dritës 

Futboll

Kryetrajneri Ramadani debuton me fitore në pankinën e Dritës 

Nga: K.G. Më: 3 dhjetor 2023 Në ora: 14:56
Ramadani

Drita e Gjilani ka shënuar fitore të madhe para shikuesve të vet, me rezultat 3:1 ndaj Feronikelit 74.

Drita ka treguar lojë të mirë dhe ndali tre pikë me peshë të madhe.

Kryetrajneri Zekirja Ramadani ka debutuar me fitoren në pankinën e skuadrës nga Gjilani.

Golat për Dritën i realizuan Krasniqi (32’), Baftiu (34’) e Prapashtica (90+3’) che për mysafirtë shënoi Razack (74’).

Pas javës së 16-të në elitën e futbollit të Kosovës, Drita renditet në vend të 2-të me 28 pikë e Feronikeli 74 në të tetin me 16 sosh.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat