Kaçevski do të gjykojë sfidën Shkëndija - Sileksi

Futboll

Kaçevski do të gjykojë sfidën Shkëndija - Sileksi

Nga: K.G. Më: 7 dhjetor 2023 Në ora: 18:44
Shkendija në stërvitje

Njihen me gjyqtarët e javës së 18-të apo të fundit të pjesës vjeshtore të elitës së futbollit maqedonas. 

Komisioni i arbitrazhit vendosi që ndeshjen mes Shkendijës dhe Sileksit, të gjykojë gjyqtari Jovan Kaçevski (Strugë), ndërsa në

Strumicë takohen Brera dhe Shkupi, gjyqtar do të jetë Aleksandër. Grujoski (Kërçovë). 

Duelin në Strugë, ku Struga TL me gjasë do të vulos titullin vjeshtor ndaj Bregallnicës, do ta drejtojë Aleksandër Stavrev nga Shkupi.

Java e 18-të, e shtunë - ora 13:00

Gostivari – Makedonija GP: Stojançe Stojanov (Shtip)

E diel 

Vardari – Tikvesh: Dimitar Pileshkov (Shtip)
Struga TL – Bregallnica: Aleksandar Stavrev (Shkup)
Voska – Rabotniçki: Vlatko Ilioski (Prilep)
Brera – Shkupi: Aleksandër Grujoski (Kërçovë)
Shkendija – Sileksi: Jovan Kachevski (Strugë)

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat