Vojvoda shpallet lojtari më i mirë në ndeshjen ndaj Juventusit!

Futboll

Vojvoda shpallet lojtari më i mirë në ndeshjen ndaj Juventusit!

Më: 13 prill 2024 Në ora: 21:28
Vojvoda

Vojvoda shpallet lojtari më i mirë në ndeshjen ndaj Juventusit!

Torino dhe Juventus kanë ndarë pikët në derbin e qytetit, duke luajtur baras në xhiron e 32-të në Serie A.

Mbrojtësi dardan, Mërgim Vojvoda shkëlqeu në këtë ndeshje, duke u shpallur ‘Lojtari i ndeshjes’ në këtë takim.

Juventus vazhdon formën negative në Itali, ndërsa Torino mbetet në pozitën e nëntë me 45 pikë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat