Super Zeqiri, sulmuesi dardan gjen rrugën drejt rrjetës

Futboll

Super Zeqiri, sulmuesi dardan gjen rrugën drejt rrjetës

Më: 14 prill 2024 Në ora: 16:32
Pamje nga ndeshja

Super Zeqiri, sulmuesi dardan gjen rrugën drejt rrjetës!

Altin Zeqiri është duke kaluar në një super moment në javët e fundit, duke u kthyer në protagonist te skuadra e Rizerspor.

Sulmuesi dardan gjeti rrugën drejt rrjetës këtë të dielë në ndeshjen ndaj Antalyaspor, duke zhbllokuar sfidën dhe duke kaluar ekipin e tij në avantazh në minutën e 33’.

Zeqiri ka treguar së është vërtetë i rëndësishëm në ekipin e tij, ndërsa në pesë ndeshjet e fundit ka shënuar tre gola dhe ka dhuruar tre asist.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat