Dinamo City fundos Erzenin, rikthen distancën me Tiranën

Futboll

Dinamo City fundos Erzenin, rikthen distancën me Tiranën

Më: 14 prill 2024 Në ora: 20:41
Autobusi

Dinamo City fundos Erzenin, rikthen distancën me Tiranën!

Dinamo City mposhti 2-0 Erzenin, duke regjistruar rezultatin e katërt radhazi në Superiore.

Kryeqytetasit iu falën golave të brazilianite Denisson në pjesën e parë dhe Luis Kaçorrit në të dytën.

Skuadra e Dritan Mehmetit ndodhet në formë shumë të mirë dhe mban vendin e katërt që sjell “Final Four”, duke qenë tri pikë mbi Tiranën.

Skuadra nga Shijaku mbetet në vendin e parafundit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat