Parashikoi saktë skuadrat gjysmëfinaliste të Champions-it, qeni “orakull” zgjedh edhe fituesin e trofeut

Futboll

Parashikoi saktë skuadrat gjysmëfinaliste të Champions-it, qeni “orakull” zgjedh edhe fituesin e trofeut

Më: 18 prill 2024 Në ora: 13:22
Qeni

Tashmë kemi 4 skuadra gjysmëfinaliste të cilat janë: Dortmund, PSG, Bajern Mynih dhe Real Madrid. Të gjitha duelet çerekfinale dhuruan shumë gola, por edhe emocione të forta. 

Kjo katërshe ishte parashikuar nga qeni inteligjent i cili zgjodhi këto skuadra. Në një video që po qarkullon në internet, ai ka bërë edhe parashikimin për gjysmëfinalen dhe finalen.

Nga dueli Dortmund-PSG, sipas tij në finale shkojnë francezët dhe nga sfida Bajern-Real, në finale shkojnë spanjollët.

Në finalen që do të luhet më 1 qershor në Uembli do të shkojnë PSG-Real Madrid dhe trofeu do të ngrihet pikërisht nga “Los Blancos”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat